Urząd Miasta Hrubieszów

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ 2017/2018
Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na nasze warsztaty, zajęcia wokalne, koła plastyczne i teatralne.

 

 

PONIEDZIAŁEK

Grupa teatralna „ACRIMONIUM”

16:00 - 20:00

GotArt

Maria Marut

Grupa plastyczna „MALUNKI” (5-7 lat)

16:00

sala 19

Ewa Watras

Grupa teatralna „KROPKA” (8-9 lat)

17:00

sala 19

Ewa Watras

„Dziupla Artystyczna” – zajęcia dla dorosłych

18:00 - 20:00

sala 14

Joanna Błaszczak

Grupa teatralna „ARLEKINO” (8-12 lat)

18:00

sala 19

Ewa Watras

TEATR PIOSENKI MŁYN

19:00

scena

Andrzej Marut

CAPOEIRA

18:30 - 20:00

sala 10

Szymon Stepaniuk

WTOREK

Świetlica ,,Dziupla Artystyczna"

15:00 - 18:00

sala 14

Joanna Błaszczak

Klub Złotego Wieku

14:00

sala 9

Jolanta Głowacz

Dziecięca Grupa Rytmiczno – Baletowa „ETOLE”

16:00 

sala 10

Sylwia Hrycuniak

Koło plastyczne dla dzieci gr. I (5-7 lat)

16:00 

sala 19

Andrzej Marut

Dziecięca Grupa Rytmiczno-Baletowa „REVELE”

17:00 

sala 10

Sylwia Hrycuniak

PRUDERIA

19:00 - 21:00

sala 8

Jolanta Głowacz

ŚRODA

Pracownia Tkacka WARSZTATY

15:00 - 17:00 

sala 9

Katarzyna Partyka

Świetlica ,,Dziupla Artystyczna”

15:00 - 18:00 

sala 14

Joanna Błaszczak

Dziecięca Grupa Teatralna (6-9 lat)

„FUCHA DLA MALUCHA”

15:30 

sala 27

Jolanta Głowacz

Indywidualne zajęcia wokalne

14:45 

sala 23

Krzysztof Gumiela

Soliści ZPiTZH

15:30 

sala 10

Krzysztof Gumiela

Koło plastyczne dla dzieci gr. II (8-15 lat)

16:00 

sala 19

Andrzej Marut

ZPiTZH gr. IV - zajęcia wokalne

16:30 

sala 10

Krzysztof Gumiela

ZPiTZH gr. IV - zajęcia taneczne

17:00 

scena

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

ZPiTZH OLDBOY - zajęcia taneczne

18:00 

scena

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

CZWARTEK

Grupa integracyjna ,,NIEPOKONANI"

13:00

sala 8

Joanna Błaszczak

Świetlica ,,Dziupla Artystyczna"

15:00 - 18:00

sala 14

Joanna Błaszczak

Indywidualne zajęcia wokalne - soliści ZPiTZH

15:45 

sala 23

Krzysztof Gumiela

Klub Literacki Ziemi Hrubieszowskiej

16:00

sala 9

Maria Marut

AKWARELKI - plastyczna grupa młodsza

16:00 

sala 19

Ewa Watras

ZUMBA KIDS (8-12 lat)

16:00 

sala 27

Jolanta Głowacz

ZPiTZH gr. III - zajęcia wokalne

16:30

sala 10

Krzysztof Gumiela

ZPiTZH - gr. III – zajęcia taneczne

17:00 

sala 10

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

ZPiTZH - gr. II – zajęcia taneczne i wokalne

18:00 

sala 10

Grażyna Temporowicz/ Krzysztof Gumiela

Teatr Piosenki Młyn

19:00 

sala 8

Andrzej Marut

PIĄTEK

Świetlica ,, Dziupla Artystyczna "

15:00 - 18:00

sala 14

Joanna Błaszczak

Hrubieszowski Klub Fantastyki

14:00

sala 8

Joanna Błaszczak

Indywidualne zajęcia wokalne - soliści ZPiTZH

14:30

sala 10

Krzysztof Gumiela

Zajęcia wokalne - soliści ZPiTZH

15:30

sala 10

Krzysztof Gumiela

Teatr żywego planu „ZAWIAS”

15:30

sala 19

Ewa Watras

ZPiTZH - gr. V – zajęcia wokalne

16:30

sala 10

Krzysztof Gumiela

ZPiTZH - gr. V – zajęcia taneczne

17:00

sala 10

Sylwia Hrycuniak/ Krzysztof Gumiela

,,Warsztaty plastyczne" - grupa starsza

17:30

sala 19

Ewa Watras

SOBOTA

Kapela Ludowa ZPiTZH (2 razy w miesiącu)

10:00

sala 10

Krzysztof Gumiela

NIEDZIELA

Kolekcjonerskie Targi Sztuki (III niedziela miesiąca)

10:00

hol

Barbara Smal