Urząd Miasta Hrubieszów

 Kino HDK zapowiedzi sierpień 2016r.

Szanowni Państwo. Informujemy, że w okresie wakacyjnym projekcje filmowe
będą organizowane w trakcie tygodnia tj. wtorek, środa, czwartek, piątek.

Repertuar na miesiąc sierpień 2016r.


Gdzie jest Dory

reżyseria: Andrew Stanton

scenariusz: Andrew Stanton

gatunek: Animacja Familijny Komedia Przygodowy

czas trwania: 103 min.

planowany format filmu: 3D dubbing

Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.

 

 

Kobiety bez wstydu

reżyseria: Witold Orzechowski

scenariusz: Witold Orzechowski

gatunek: Komedia

produkcja: Polska

czas trwania: 

planowany format filmu: 2D napisy 

Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

 

Tini : Nowe życie Violetty

reżyseria:        Juan Pablo Buscarini

scenariusz:      Ramón Salazar

gatunek:          Familijny

produkcja:       Włochy

czas trwania:   95 min.

planowany format filmu: 2D dubbing 

Scenariusz filmu, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat "Violetty" i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę. 

 

Iluzja 2

Reżyseria: Jon M. Chu

scenariusz: Ed Solomon

gatunek: KryminałThriller

produkcja: USA

czas trwania: 129 min.

planowany format filmu: 2D napisy

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która sztukę scenicznej iluzji wzniosła na wyżyny – ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego niepodejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności. 

 

 Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

reżyseria: Mike ThurmeierGalen T. Chu

scenariusz: Michael J. WilsonMichael Berg

gatunek: AnimacjaKomediaPrzygodowy

produkcja: USA

czas trwania: 99 min.

planowany format filmu: 3D dubbing

 

Bohaterowie czterech filmów z serii "Epoka lodowcowa", które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do "mocnego uderzenia", Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

 

Złe mamuśki

reżyseria: Jon LucasScott Moore

scenariusz: Jon LucasScott Moore

gatunek: Komedia

produkcja: USA

czas trwania:

planowany format filmu: 2D napisy

Film przedstawi perypetie Amy, która prowadzi idealne (na pozór) życie - ma wspaniałe małżeństwo, ambitne dzieci, piękny dom i karierę. Jest jednak wyjątkowo przepracowana i tak bardzo wyczerpana, że zaraz może się załamać. Postanawia polączyć siły z dwiema zestresowanymi matkami, by wyzwolić się z konwencjonalnych obowiązków. Kobiety chcą poszaleć i poczuć trochę wolności. To doprowadza do konfliktu z Gwendolyn, szefową rady rodziców i jej sojuszniczkami.

 

Tarzan: Legenda

reżyseria: David Yates

scenariusz:  Craig BrewerAdam Cozad

gatunek: Przygodowy

produkcja: USA

czas trwania: 109 min.

planowany format filmu: 2D dubbing

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

 

 

Obecność 2

reżyseria: James Wan

scenariusz: Carey HayesChad HayesDavid JohnsonJames Wan

gatunek: Horror

produkcja: USA

czas trwania: 154 min.

planowany format filmu: 2D napisy

Kolejna odsłona kultowej "Obecności" Jamesa Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

 

 

Boska Florence

 

reżyseria:  Stephen Frears

scenariusz: Nicholas Martin

gatunek: BiograficznyKomedia

produkcja: USAWielka Brytania

czas trwania: 110 min.

planowany format filmu: 2D napisy

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda - brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

 

 

 

Mój przyjaciel smok

 

reżyseria: David Lowery

scenariusz: Toby Halbrooks David Lowery

gatunek: Familijny Przygodowy

produkcja: USA

czas trwania:

planowany format filmu: 2D dubbing

Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi miejscową dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki… dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku.